לפרטים נוספים ופגישה אישית במשרדי החברה אנא השאירו פרטים

בונים חלומות

משפחת פרשקובסקי עוסקת בייזום ובנייה מתחילת המאה שעברה. החברה שהינה בבעלות המשפחה יוזמת ובונה בעצמה פרויקטי רבים באזורי הביקוש ברחבי הארץ. החברה בנתה אלפי יחידות דיור ועשרות אלפי מטרים של מגורים, מסחר, תעשייה ומשרדים. מיום הקמתה יזמה ובנתה החברה בעצמה כל פרויקט, מדיניות זו מחברת את הדיירים היודעים תמיד שהקשר עם חברת הבנייה איננו תם ביום חתימת החוזה כי אם רק מתחיל.

החברה צועדת יד ביד עם כל רוכש החל מקבלת ההחלטה החשובה לרכוש דירה, תקופת הבנייה, הרישום ברשויות ואף עד לאחר מסירת הדירה. לשם כך מועסקים פרשקובסקי טובי המומחים, המהנדסים, האדריכלים והמעצבים ומאותה הסיבה מחזיקה החברה את הציוד המתקדם ביותר לביצוע הפרויקטים. מקצועיות החברה וניסיונה של המשפחה משפרים את איכות התוצאות בכל פרויקט ומקצרים את זמני הביצוע. לכן פרשקובסקי מוניטין מצויין בענף הבנייה והיא מוכרת ומוערכת בקרב המשק הישראלי. חזון החברה הוא לשפר את חווית המגורים .בישראל ולשמור תמיד על שביעות רצון דייריה

חברה גלובלית

והגשמת חלומות לאלפי משפחות!

חברה גלובלית

בבנייה, יצירה, ביצוע

חברה גלובלית

דורות של מצויינות

חברה גלובלית

דורות של מצויינות

חברה גלובלית

בבנייה, יצירה, ביצוע

חברה גלובלית

והגשמת חלומות לאלפי משפחות!

מידע למשקיעים

משפחת פרשקובסקי עוסקת בייזום ובנייה מתחילת המאה שעברה.
החברה שהינה בבעלות המשפחה יוזמת ובונה בעצמה פרויקטי רבים באזורי הביקוש ברחבי הארץ.
החברה בנתה אלפי יחידות דיור ועשרות אלפי מטרים של מגורים, מסחר, תעשייה ומשרדים.
מיום הקמתה יזמה ובנתה החברה בעצמה כל פרויקט , מדיניות זו מחברת את הדיירים היודעים תמיד שהקשר עם חברת הבנייה איננו תם ביום חתימת החוזה כי אם רק מתחיל…
החברה צועדת יד ביד עם כל רוכש החל מקבלת ההחלטה החשובה לרכוש דירה , תקופת הבנייה, הרישום ברשויות ואף עד לאחר מסירת הדירה.
לשם כך מועסקים פרשקובסקי טובי המומחים, המהנדסים, האדריכלים והמעצבים ומאותה הסיבה מחזיקה החברה את הציוד המתקדם ביותר לביצוע הפרויקטים.
מקצועיות החברה וניסיונה של המשפחה משפרים את איכות התוצאות בכל פרויקט ומקצרים את זמני הביצוע. לכן פרשקובסקי מוניטין מצויין בענף הבנייה והיא מוכרת ומוערכת בקרב המשק הישראלי.
חזון החברה הוא לשפר את חווית המגורים בישראל ולשמור תמיד על שביעות רצון דייריה.

"ברצוני להודות לכם על הדירה המדהימה, שרכשנו מכם לפני כחצי שנה.
הדירה חמימה ונעימה, כשקפוא בחוץ ומוארת מאוד בימי שמש.
האקוסטיקה נפלאה והעיצוב מפנק." דורון מנחם

חווית קניה

אומרים שלא קונים כל יום דירה, ומדגישים שזו הרכישה הכי מרוכבת וגדולה בחיים. ברצוני לספר על האנשים אשר ליוו אותנו במסע והפכו את רכישת הדירה לקניה נעימה מקצועית ואדיבה : נתחיל עם אדר במשרד המכירות שנפגש איתנו מספר פעמים, ענה על השאלות הסביר תיאר והביא בסופו של יום לחתימה על החוזה. המשך בדנה קלמנוביץ אשר ביצעה איתנו שינויים בדירה , הסבירה באדיבות, המליצה והיתה סבלנית וקשובה
שינויים שדרשנו. ענת פרידמן שתמיד ענתה על שאלותינו, עזרה בשינויים בדירה גם בהמשך הדרך של בניית הדירה. רוית חדד שניהלה את תהליך התשלומים וטרום מסירה בצורה רצינית, עזרה בכל בקשה עם אדיבות וחן. שי אשר דאג להכין את הדירה למגורים בצורה מקצועית ורצינית, טיפול עד הפרט האחרון. ואחרון אחרון חביב שלום אוחיון מנהל האתר אשר לייוה, ייעץ ותמיד היה נכון לעזור בכל דבר שהייתי צריך בדירה עוד לפני המסירה. נשמה של אדם עם חדוות שירות למרות הלחצים והמשימה שלו להשלמת הבניין. על כך אני רוצה לומר תודה לאנשים שעושים את העבודה ומייצגים את השירותיות והמקצועיות של חברת פרשקובסקי. יישר כוח! בברכה, משפחת ואנונו בניין מספר 2 דירה 16 פרוייקט שכונת האירוסים.
2018-12-09T23:00:57+00:00
אומרים שלא קונים כל יום דירה, ומדגישים שזו הרכישה הכי מרוכבת וגדולה בחיים. ברצוני לספר על האנשים אשר ליוו אותנו במסע והפכו את רכישת הדירה לקניה נעימה מקצועית ואדיבה : נתחיל עם אדר במשרד המכירות שנפגש איתנו מספר פעמים, ענה על השאלות הסביר תיאר והביא בסופו של יום לחתימה על החוזה. המשך בדנה קלמנוביץ אשר ביצעה איתנו שינויים בדירה , הסבירה באדיבות, המליצה והיתה סבלנית וקשובה שינויים שדרשנו. ענת פרידמן שתמיד ענתה על שאלותינו, עזרה בשינויים בדירה גם בהמשך הדרך של בניית הדירה. רוית חדד שניהלה את תהליך התשלומים וטרום מסירה בצורה רצינית, עזרה בכל בקשה עם אדיבות וחן. שי אשר דאג להכין את הדירה למגורים בצורה מקצועית ורצינית, טיפול עד הפרט האחרון. ואחרון אחרון חביב שלום אוחיון מנהל האתר אשר לייוה, ייעץ ותמיד היה נכון לעזור בכל דבר שהייתי צריך בדירה עוד לפני המסירה. נשמה של אדם עם חדוות שירות למרות הלחצים והמשימה שלו להשלמת הבניין. על כך אני רוצה לומר תודה לאנשים שעושים את העבודה ומייצגים את השירותיות והמקצועיות של חברת פרשקובסקי. יישר כוח! בברכה, משפחת ואנונו בניין מספר 2 דירה 16 פרוייקט שכונת האירוסים.

רח' מוטי קינד 10, רחובות
א-ה 10.00-18.00, ימי ו' 9.00-13.00

דוא"ל: ashi@ashi.co.il
פקס: 03-9561831

3220✱

 

Left Menu Icon
Assign a menu in the Left Menu options.

יפתח בהמשך


Warning: posix_getpwuid() has been disabled for security reasons in /home/prash/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.php on line 199