אודות הפרויקט

בקרוב!
פרשקובסקי הרצליה צפון – בוטיק פסטורלי בעיר

<לחיות בהרצליה, כמו שתמיד רציתם… כמו שרוצים כולם.

לחיות בהרצליה, זה להתחיל את היום בגלישת בוקר או אימון יוגה על הסאפ, ולסיים אותו עם בריזה מלטפת בבר החדש שנפתח בטיילת. לחיות בהרצליה זה להקפיץ את הילדים לקאנטרי או לשבעת הכוכבים, ולקפוץ לפיקניק רומנטי על שפת האגם בפארק.
לחיות בהרצליה זה להיות קרובים לכל מה שהופך את החיים לטובים: מוקדי בילוי, תרבות ואמנות תוססים, חינוך מתקדם, קולינריה מגוונת, חיי פנאי וספורט עשירים, ריאות ירוקות, פארקים ומרחבים, מתחם הייטק בינלאומי, ריביירה עם רצועת חוף מרהיבה,
מרינה שוקקת חיים… כל מה שהופך את הרצליה למותג הנחשק ביותר בקרב מחפשי איכות החיים.
לחיות בהרצליה זה לבחור פרשקובסקי הרצליה צפון. בוטיק פסטורלי בעיר, המתוכנן כולו להעניק לכם חווית מגורים גבוהה ואקסקלוסיבית, בלב הירוק והשקט של גן רש"ל.

בועה של שקט בלב העיר.
לחיות בגן רש"ל, זה לחוות את הכל דרך פילטר ירוק. להוסיף שירת ציפורים ורשרוש עלים לפסקול החיים. למלא את הגוף בחמצן, בכל שאיפה של אויר. להרגיש כפר, ממש בלב העיר.
שכונת גן רש"ל הוקמה בראשית שנות ה-50 ונקראה על שם רחל, שרה ולאה, נשות בעלי הקרקע הראשונים.
לאורך השנים שמרה השכונה הפסטורלית, הטובלת בצמחיה עשירה וחוסה בצל עצים עתיקים, על אופיה הירוק, הקהילתי והשקט. צביונה היחודי נשמר גם בשנים האחרונות,
בהן מותגה כהבטחה החדשה של הרצליה, וזכתה למומנטום אדיר והשקעה חסרת תקדים בהתחדשות עירונית, בפארקים ובשטחים הציבוריים.
מערכת החינוך המצוינת, בתי הספר והגנים האיכותיים, מוסדות הקהילה והמרכז המסחרי האינטימי, לצד הקירבה הנחשקת למרכז הבינתחומי והנגישות לערים הסמוכות ולצירי התנועה המרכזיים,
הפכו את גן רש"ל ליעד נחשק עבור תושבי המרכז, עם דגש על זוגות ומשפחות צעירות.
באחד המיקומים האקסקלוסיביים בקצה המערבי של השכונה, היכן שהמבנים הולכים ומתמעטים והשדות והמרחבים נשקפים מכל עבר, עומד לקום פרויקט פרשקובסקי הרצליה צפון – בוטיק פסטורלי בעיר.
מרחק נגיעה, מכל מה שחשוב למשפחה
בין פארק רעננה לפארק הרצליה. בין הבינתחומי לבתי הספר המובילים. בין הקאנטרי לספורטק, בין היכל אמנויות הבמה לשבעת הכוכבים, בין הסקייטפארק לאצטדיון, בין מוזאון הרצליה לבית חיל האויר, בין בתי הקפה של מרכז העיר למסעדות של הרצליה פיתוח. פרשקובסקי הרצליה צפון מציב אתכם בלב כל מוקדי העניין של העיר, במרחק הליכה, דיווש באופניים או נסיעה קצרצרה מכל מה שחשוב לכם כמשפחה. בעתיד, תעבור בקירבת מקום הרכבת הקלה, שתוביל אתכם בדרך הירוקה, הנקיה, השקטה והנוחה לכל מקום, בהרצליה ומחוצה לה. כל זה, לצד נגישות מקסימלית לתחנת הרכבת וצירי התנועה הראשיים – איילון, כביש 4, כביש 2 ו- 531.

לחיות ביצירה אדריכלית ייחודית
בעיר המציעה לא מעט פרויקטי יוקרה, מתבלט פרשקובסקי הרצליה צפון במיקום יחיד במינו, המייצר פסטורליה אמיתית בלב העיר.
בשכונה הותיקה, הנחשקת והירוקה ביותר בהרצליה, מוקם פרויקט יחודי בן 4 בניינים אינטימיים, הטובל בין משעולים ציוריים, חצרות מגוננות שופעות צמחיה ותיקה ופינות קסם שלא מפסיקות להתגלות.
באיכות של פרשקובסקי מבחינים כבר בכניסה לבנין העטוף חיפוי איכותי, עדכני ומרשים. משם, דרך חלל הלובי הגבוה עם דלת ההזזה החשמלית, מועדון הדיירים המרווח, הממוזג והמפנק, שתי המעליות השקטות והמהודרות המובילות מהחניון התת-קרקעי המשתרע על מספר קומות, אל הלובאים הקומתיים המעוצבים, ומהם אל דירות היוקרה. אל החללים רחבי הידיים המתוכננים לעילא, ומציגים מפרט עשיר ומוקפד בו הושקעה מחשבה עד הפרטים הקטנים ביותר.

פרשקובסקי הרצליה צפון מציע לבחירה 156 דירות בתמהיל מגוון: מדירות גן מרווחות מוקפות גינה ירוקה, דרך דירות יוקרה בנות 3,4,5 חדרים עם מרפסת שמש פרטית ואינטימית, ועד "ווילות גג" ייחודיות.

החלה הרשמה המוקדמת. יש לשלוח מייל ל noaa@ashi.co.il

לציין פרשקובסקי הרצליה צפון

כל ההדמיות להמחשה בלבד, את החברה יחייבו הסכם המכר ומפרטיו בלבד.

גן הרשל

Left Menu Icon
Assign a menu in the Left Menu options.