התחדשות עירונית

חברת פרשקובסקי עוסקת מזה ארבעה דורות בתחום הקמת פרויקטים בתחום התחדשות עירונית הכוללים סוגים שונים: פינוי בינוי ותמ"א 38 . כחברה בעלת יסודות איתנים, ניסיון רב שנים ומכוונות ללקוחותיה, אנו שותפים לתחושות, לתקוות ולחששות המלווים כל פרויקט של התחדשות עירונית. אנו מזמינים אתכם להכיר את התהליכים הללו, להתרשם ולהתוודע לדרך בה פועלת חברת פרשקובסקי בפרויקטים של התחדשות עירונית.
אנו פועלים בשיתוף פעולה עם טובי המומחים המנוסים בכל תחום, וכל זאת כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הדרך בה דוגלת החברה נשענת על שקיפות מלאה, ליווי בקבלת החלטות ותמורה מהשלב הראשוני ועד לסיום התהליך.

התחדשות עירונית – בראשית

בטרם יונחו היסודות הראשונים של פרויקט התחדשות עירונית, ולפני שנתחיל לבנות עבורכם את הבית היציב והבטיחותי ביותר, אנו נדרשים לקבל אישורים מהרשויות והסכמות של בעלי הדירות. כדי שתוכלו לנהל את המשא ומתן באופן יעיל ומיטבי עבורכם, ייבחר ועד שייצג את הדיירים ומולו יתנהל הפרויקט. בשלב זה, ייכנסו לתמונה גם עורכי דין שייבחרו על ידכם וימומנו במלואם על ידנו.

ייעוץ משפטי זה קבוע בחוק והוא מבטיח לכם הגנה מלאה ושמירה נאמנה על האינטרסים שלכם. אנו מצידנו מחויבים לשיתוף פעולה מלא עם המומחים המשפטיים אותם תבחרו לשם ייצוגכם בתהליך, בתיאום רציף ובשקיפות מלאה. ההסכם עליו נחתום טרם היציאה לדרך, יפרוש בפניכם את התמונה הרחבה והמפורטת של הפרויקט, תוך התחייבות לתוצאה הסופית. ההסכם המפורט יכלול גם את תנאי המעבר לדיור חליפי בזמן הבנייה, מפרטי הדירות החדשות, תוכניות הבנייה, ערבויות הפרויקט ועוד.

המקצוענים נכנסים לפעולה

אנחנו יודעים עד כמה אתם מצפים לחזור לביתכם החדש ולהתחיל ליהנות מאיכות החיים הגבוהה שמציעה חברת פרשקובסקי. לכן, אנו נפעל לקידום התהליך במהירות האפשרית, מתוך שיתוף פעולה מלא בכל שלב. עם קבלת האישורים והיתרי הבנייה, נצא יחדיו לדרך החדשה והמרגשת. יעילות, אמינות ומקצוענות מונחות בבסיס ערכי הליבה שלנו ומבטיחות הקפדה דקדקנית על כל פרט – החל מהריסת הבניין הישן ועד לסיום הפרויקט.

כשהדחפורים הולמים והמנופים מתרוממים אתם יכולים לישון בשקט

בתקופה בה אנו עובדים על ביתכם החדש, נממן עבורכם דיור חליפי, כולל ההוצאות הכרוכות בכך, בהתאם למוסכם במשא ומתן המשפטי והמסחרי. הודות לחוסן ולאיתנות הפיננסית של פרשקובסקי, אנו נממן לכם גם ערבות חוק מכר וערבויות נדרשות והכרחיות אחרות לפרויקטים של פינוי בינוי / תמ"א 38 בשווי הדירה החדשה שתקבלו. הפרויקט ייהנה מליווי בנקאי מלא וסגור של אחד מהבנקים המובילים בישראל או של מוסד פיננסי מקובל אחר, שעליו יוסכם בשיתוף מלא עמכם, בעלי הדירות. כבר הזכרנו שאתם יכולים לישון בשקט?

אנחנו משקיעים, אתם נהנים

עם סיום תהליך הבנייה על פי לוחות הזמנים שייקבעו, אתם תוזמנו לחזור לבניין החדש, המודרני והיוקרתי בו תשכון דירתכם החדשה. היא תהיה גדולה, מרווחת, מטופחת והכי חשוב – בטוחה ובטיחותית, ובנויה בהתאם לתקנים המחמירים ביותר ולסטנדרטים הגבוהים ביותר. כל דירה תיהנה מתוספת שטח בהתאם למסוכם בפרויקט ותכלול ממ"ד, מרפסת שמש, חניה ומחסן (בכפוף לאישורי רשויות). אך דרכנו אינן נפרדות כאן, כי פרשקובסקי זו לא רק דירה, פרשקובסקי זה בית. צוות החברה ומחלקת שירות הלקוחות ישמחו להמשיך וללוות אתכם גם לאחר הכניסה לביתכם החדש ולענות על כל שאלה, בעיה, צורך או בקשה.

  אם גם אתם רוצים להצטרף לעשרות אלפי הלקוחות אנא פנו לטלפון 03-9561889 שלוחה 1 ואז שלוחה 8 למחלקת התחדשות עירונית או במייל adi@ashi.co.il

לפרטים נוספים ופגישה אישית במשרדי החברה אנא השאירו פרטים. חובה למלא כל שדות הטופס

Left Menu Icon
Assign a menu in the Left Menu options.